در این مقاله می خواهیم دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز را که تولید کارخانه ای با بیش از ۲۵ سال تجربه در این زمینه می باشد را به شما معرفی نماییم.

کارخانه اندیشه سبز همانطور که گفته شد از جمله قدیمی ترین کارخانه های تولید کننده دستگاه جوجه کشی است که بر اساس استاندارد های اروپایی محصولات را طراحی و تولید می نماید ، استراتژی کارخانه اندیشه از روز اول بر حول جلب رضایت مشتری بوده است ، به همین منظور تمامی استاندارد های جهانی در ساخت دستگاه های این واحد صنعتی رعایت شده است.

 

زمانی که کارخانه اندیشه سبز در ایران شروع به کار کرد تنها دستگاه های جوجه کشی هواباتور آمریکایی بیشتر به فروش می رسید ، اما با پیشرفت ماشین های جوجه در آوری اندیشه سبز کم کم بازار فروش به سمت دستگاه های جوجه کشی اندیشه کشیده شد. امروز شرکت اندیشه توانسته دستگاه هایی با امکان بهره گیری از تکنولوژی هوش مصنوعی تولید نماید ، این محصولات در نسخه های خانگی و صنعتی تولید میشوند که امکان جوجه کشی از هر پرنده ای را به راحتی دارا می باشد.

 

برخی از افراد با دستگاه های جوجه کشی پیشرفته اندیشه همانند دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی حرفه ای از پرندگان زینتی جوجه کشی کرده و جوجه این پرنده ها را با قیمت های گزافی به فروش میرسانند. عموماً این مورد را در پرنده فروشی ها می توانیم به وفور مشاهده کنیم. تنها کاری که پرنده فروشی ها انجام میدهند این است که تخم های نطفه دار پرنده ها را درون دستگاه گذاشته و از آنها جوجه کشی میکنند کاری که شما هم می توانید انجام دهید و به کسب درآمد در خانه بپردازید.

 

در زیر به برخی از امکانات دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز اشاره می کنیم :

  • سیستم جوجه کشی تمام اتوماتیک بدون نیاز به دخالت دست با استفاده از سیستم انتخاب پرنده
  • امکان جوجه کشی نمودن از هر پرنده ای با هر نژادی
  • امکان جوجه کشی از نژادهای خاص با استفاده از سیستم جوجه کشی حرفه ای
  • امکان تنظیم دما به صورت کاملاً خودکار و دقیق
  • امکان تنظیم رطوبت به صورت تمام اتوماتیک با استفاده از پمپ آب و پد سلولزی (بدون نیاز به باز شدن درب)
  • امکان چرخش کاملاً اتوماتیک تخم های نطفه دار
  • امکان استفاده از باتری ماشین در مواقع قطعی برق
  • بهره گیری از قطعات الکترونیکی تولید شده در مالزی
  • بهره گیری از سنسور فوق حساس SHT با امکان سنجش میزان دما و رطوبت به صورت همزمان
  • و ده ها مورد دیگر که برای مطالعه آنها می توانید به وب سایت اندیشه سبز مراجعه فرمایید.

 

در حال حاضر دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز را می توانیم پرچمدار ماشین جوجه کشی در ایران بدانیم ، توصیه ما برای درآمد زایی از طریق دستگاه جوجه درآوری بدین صورت می باشد که ابتدا یک محصول را خریداری نمایید سپس تخم های نطفه دار را از یک پرورش دهنده خریداری کنید ، سپس تخم ها را درون دستگاه قرار داده و از آنها جوجه کشی نمایید. اگر نگران این موضوع هستید که هیچ اطلاعاتی از جوجه کشی ندارید نگران نباشید همراه با دستگاه یک کتابچه آموزش جوجه کشی و یک دفترچه راهنما ارسال خواهد شد که جوجه کشی را کاملاً به شما آموزش خواهد داد.

 

در دستگاه جوجه کشی خانگی اندیشه از جمله ۴۸ تایی و ۹۶ تایی از سیستم جوجه کشی تمام خودکار بدون نیاز به حضور کاربر بهره برده است ، بر روی برد دستگاه نام پرنده های مرغ ، بلدرچین ، کبک ، غاز ، اردک ، بوقلمون درج شده است که با استفاده از یک دکمه می توانید هر کدام را به اختیار انتخاب کنید. در صورت انتخاب هر کدام از پرنده ها دستگاه به صورت اتوماتیک تنظیمات را مخصوص آن پرنده اعمال خواهد کرد و شما فقط بایستی منتظر باشید تا تخم ها هچ شوند.

 

اگر شما هم جزو افرادی هستید که میخواهند با کمترین هزینه بیشتری بازدهی را داشته باشند ، ما استفاده از دستگاه جوجه در آوری را پیشنهاد میکنیم و البته جوجه کشی از بلدرچین را زیرا این پرنده بسیار مقاوم بوده و به سختی دچار مریضی می گردد ، جوجه کشی آسانی دارد و می توانید بدون نیاز به دانش قبلی از آن جوجه کشی کنید ، درصد هچ بسیار بالایی دارد و ده ها مورد دیگر که همه در کنار هم موجب می گردد تا پیشنهاد جوجه کشی از بلدرچین را به شما بدهیم.

بسیاری از افرادی که امروز دارای بزرگترین مرغداری ها و سالن های پرورش بلدرچین هستند روزی از یک دستگاه جوجه کشی با چند تخم نطفه دار شروع کرده اند.که در نهایت پس از تلاش های بسیار امروز بهترین سالن های پرورش بلدرچین را در اختیار دارند. اگر شما هم میخواهید در این رشته فعالیت کنید از همین امروز ب خرید یک دستگاه جوجه کشی شروع کنید. برای شروع می توانید از یک دستگاه جوجه در آوری ارزان قیمت شروع کنید

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید تا اطلاعات کاملی در مورد این دستگاه ها مطالعه فرمایید.

 

https://www.hovabator.ir/cheap-egg-incubator.html

آوا موزیک
لینک کوتاه این آهنگ
http://ava2music.ir/89828/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag